Aktualności

Tunery DVB-T w ofercie Blue-Net 6 stycznia 2012


Specjalnie dla naszych Abonentów przygotowaliśmy ofertę tunerów DVB-T, które można zamówić dzwoniąc na numer Biura Obsługi Klienta (+81 464-38-77).

Tuner WIWA HD-100 to najnowszy odbiornik DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Odbiera kanały DVB-T z kompresją MPEG-2 i MPEG-4. Wbudowany port USB umożliwia nagrywanie kanałów na zewnętrzny dysk twardy lub pamięć pendrive jak również odtwarzanie ulubionych filmów, muzyki lub zdjęć tworząc Full HD Media Player. Doskonała jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080p) zagwarantuje wielką przyjemność i komfort oglądania. Tuner charakteryzuje się niewielkimi wymiarami (13cm x 13cm) i nowoczym designem. Menu w języku polskim, wyświetlane na ekranie telewizora – obrazkowe, przejrzyste, intuicyjne – łatwe w obsłudze. Pilot – zgrabny, ergonomiczny, intuicyjny.
Tuner WIWA HD-90 to propozycja odbiornika DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej, który umożliwia: odbiór bezpłatnej Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 H.264, nagrywanie audycji telewizyjnych (w cyfrowej jakości) – na zewnętrznym dysku twardym lub pamięci pendrive, zatrzymywanie obrazu w dowolnym momencie oglądania programu, odtwarzanie ulubionych filmów, muzyki lub zdjęć tworząc Full HD Media Player. Doskonała jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080p) zagwarantuje wielką przyjemność i komfort oglądania. Tuner charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i nowoczym designem. Posiada wyświetlacz LED i funkcję zegarka (po przejściu w Standbay). Całość sterowana pilotem. OSD w języku polskim – wyświetlane na ekranie telewizowa, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze.
Tuner WIWA HD-50 to propozycja odbiornika STB DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej, który umożliwia: odbiór bezpłatnej Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 H.264, nagrywanie audycji telewizyjnych (w cyfrowej jakości) – na zewnętrznym dysku twardym lub pamięci pendrive, zatrzymywanie obrazu w dowolnym momencie oglądania programu, odtwarzanie ulubionych filmów, muzyki lub zdjęć tworząc Full HD Media Player. Doskonała jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080p) zagwarantuje wielką przyjemność i komfort oglądania. Tuner charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i nowoczym designem. Całość sterowana pilotem. OSD w języku polskim – wyświetlane na ekranie telewizowa, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze. Dekoder praktycznie nie zajmuje miejsca – można go całkowicie schować za telewizor. Podłączany jest bezpośrednio do gniazda SCART w telewizorze. Urządzenie jest małe i lekkie (ok. 95 g) dzięki temu trzyma się stabilnie w gnieździe SCART i nie grozi wypadaniem, czy frustrującym wysuwaniem się Tunera ze złącza pod własnym ciężarem. Tuner obsługuje dźwięk AC-3 i EAC-3 (downmix do stereo)
Tuner WIWA HD-85 to propozycja odbiornika DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej, który umożliwia: odbiór bezpłatnej Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 H.264, nagrywanie audycji telewizyjnych (w cyfrowej jakości) – na zewnętrznym dysku twardym lub pamięci pendrive, zatrzymywanie obrazu w dowolnym momencie oglądania programu, odtwarzanie ulubionych filmów, muzyki lub zdjęć tworząc Full HD Media Player. Doskonała jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080p) zagwarantuje wielką przyjemność i komfort oglądania. Tuner charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i nowoczym designem. Całość sterowana pilotem. OSD w języku polskim – wyświetlane na ekranie telewizowa, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze.

Przykładowy zrzut ekranu podczas oglądania kanału TV

Menu OSD w języku polskim

Menu i plan nagrywania

 

Zainteresowała Cię oferta firmy BlueNet w Lublinie?