Telewizja cyfrowa w Lublinie

Cyfrowa jakość telewizji
Oferujemy dostęp do ponad 170 kanałów telewizyjnych o standardzie cyfrowym dla klientów
w Lublinie i okolicach. Informacja, rozrywka, sport, muzyka, filmy, bajki, hobby - oglądaj tak jak lubisz.

Cyfrowa jakość obrazu

Osiągnij maksymalną satysfakcję z oglądania telewizji dzięki cyfrowej technologii nadawania.

Bogaty wybór kanałów

Ponad 170 kanałów tematycznych do wyboru, zarówno polskich, jak i zagranicznych stacji.

60 kanałów w jakości HD

Ciesz się najwyższą możliwą jakością odbieranych programów dzięki technologii HD.

Odbieraj ponad 170 kanałów!
W ofercie telewizji cyfrowej firmy BlueNet w Lublinie uzyskasz dostęp do ponad 170 kanałów TV, w tym 60 w doskonałej jakości High Definition.

Wśród oferowanych stacji znajdziesz kanały o tematyce ogólnej, filmowej, informacyjnej, sportowej, kinowej, rozrywkowej, muzycznej, dziecięcej oraz wiele innych, w tym specjalistycznych i hobbystycznych.

TVP, Polsat, TVN, National Geographic, Eurosport, MTV, Nickelodeon, Viva, CBS, CNN, Cartoon Network, AXN, Extreme i Fashion TV to tylko niektóre z kanałów w ofercie telewizji cyfrowej BlueNet. Jeśli chciałbyś zapytać o obecność Twojego ulubionego kanału w ofercie, zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta pod nr tel. (81) 565-71-00.


Kanały telewizji cyfrowej w ofercie BlueNet w Lublinie

Funcjonalne boxy multimedialne
Do odbioru telewizji cyfrowej proponujemy funkcjonalne i eleganckie urządzenia multimedialne pracujące w popularnym systemie Kodi.

Nasze boxy służą przede wszystkim jako dekoder do telewizji cyfrowej (przystawka STB), posiadając jednocześnie wiele przydatnych funkcji, takich jak router Wi-Fi, wejście USB 3.0, wejście HDMI oraz wejścia słuchawkowe i mikrofonowe. Cechują się one cichą, bezwiatrakową pracą, sterowaniem za pomocą pilota, telefonu komórkowego lub smartfona (protokół CEC), a także eleganckim wyglądem, nierzucającym się w oczy i pasującym do każdego wnętrza.

System Kodi, pod którego kontrolą pracują nasze boxy, jest popularną platformą multimedialną, umożliwiającą oglądanie telewizji i filmów, słuchanie stacji radiowych i plików muzycznych, korzystanie z internetu, oraz wiele więcej - wszystko dzięki rozszerzeniom i modułom dostępnym do ściągnięcia bezpośrednio na urządzenie.


Kanały telewizji cyfrowej w ofercie BlueNet w Lublinie

Gniazdo o przepustowości 1 Gbps Tylko u nas!

Skorzystaj z naszej oferty i bądź przygotowany na superszybki internet przyszłości już teraz! Jako jedyny dostawca internetu w Lublinie oraz jedna z pierwszych firm w Polsce, oferujemy naszym klientom dostęp do sieci za pomocą gniazda o przepustowości 1GB.

Dla każdego klienta, do każdej usługi, bez dodatkowych opłat. Tylko w sieci BlueNet!

Podłączenie telewizji cyfrowej już w 24 godziny!
Wypełnij formularz lub zadzwoń - (81) 565-71-00.Zamów telewizję teraz!